Wódka Jest 110 produktów.

Podkategorie

  • Czysta
  • Smakowa

    Wódka – wysokoprocentowy napój alkoholowy uzyskiwany przez zmieszanie w odpowiednich proporcjach spirytusu rektyfikowanego z wodą. Może mieć charakter czysty, bez dodatków lub smakowy. Zawartość alkoholu etylowego w wódce wynosi nie mniej niż 37,5% obj., zwykle 40% obj. Surowcami do produkcji wódek są produkty pochodzenia rolniczego, tradycyjnie zboża lub ziemniaki.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 110 elementów

Spożywana i ceniona w wielu krajach, w tym oczywiści w Polsce – wódka, znana też jako vodka, to trunek wbrew pozorom niezwykle szlachetny, który może również wyjątkowo smakować. Jej historia jest bardzo długa i sięga – według niektórych źródeł – nawet czasów Mezopotamii. W naszym sklepie znajdziesz różne warianty tego alkoholu – zarówno wódki czyste, jak i smakowe, wśród których z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. Możesz być również pewien, że cena będzie satysfakcjonująca – jak na Outlet Alkoholowy przystało!

Co warto wiedzieć na temat wódki?

Wódka powstaje w wyniku destylacji, którą zajmowano się już tysiące lat przed narodzinami Chrystusa. W Królestwie Polskim napoje destylowane, zawierające powyżej 30% czystego alkoholu, zyskiwały na popularności mniej więcej od XVI wieku – szczególnie dużo gorzałki spożywały wyższe sfery, na czele z arystokracją. Z czasem stała się ona popularna na całym świecie, docierając nawet za ocean, gdzie Amerykanie określają ją jako „vodka” i gdzie często stanowi ona alternatywę dla najpopularniejszej tam whisky.

Wódka jest wysokoprocentowym napojem alkoholowym, powstającym w wyniku destylacji i na bazie produktów pochodzenia rolniczego – tradycyjnie zbóż i ziemniaków. Uzyskuje się ją poprzez pomieszanie w odpowiednich proporcjach spirytusu rektyfikowanego oraz wody, a zawartość w niej alkoholu etylowego najczęściej wynosi 40% (nie spada poniżej 37,5%).

Na rynku dostępne są nie tylko wódki czyste, ale również smakowe, które mogą mieć bardzo zróżnicowany i oryginalny aromat – są czasami nieco słabsze, ale idealnie nadają się na różnego rodzaju biesiady w gronie przyjaciół. Z tego też względu cieszą się tak dużym zainteresowaniem.

Jakie wódki oferujemy?

Nasz Outlet Alkoholowy to miejsce, w którym znajdziesz najwyższej jakości wódki o szlachetnym, zróżnicowanym smaku. Są wśród nich zarówno wyroby polskie, jak również zagraniczne – postawiliśmy zarówno na powszechnie znane i cenione marki, jak również te mniej popularne, ale wyjątkowe, które powinien poznać każdy miłośnik gorzałki. Co oferujemy?

  •          Wódki czyste, a więc te najbardziej klasyczne, wśród których znajdziesz takie marki, jak Finlandia, Żubrówka, Bols, Wyborowa, Pan Tadeusz, Stumbras, Ogiński i wiele innych. W ofercie zarówno butelki o pojemności 0,5 l, jak również 0,7 i 1 l.
  •          Wódki smakowe, czyli doskonała alternatywa dla osób, które wolą aromatyzowaną wódkę – tylko u nas tak duży wybór smakowych trunków, wśród których znajdziesz nuty limonki, wiśni, pigwy, róży, karmelu z solą, orzecha włoskiego, a nawet whisky czy brandy!

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu – realizujemy zamówienia szybko i bez jakichkolwiek problemów.