Umożliwiamy tworzenie dowolnych koszy upominkowych na zamówienie.

Zapraszamy do kontaktu zamowienia@outletalkoholowy.pl.

Zestawy prezentowe Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 29 elementów

Kosze prezentowe z wyjątkowymi upominkami

 

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, ale jeszcze bardziej lubimy je dawać. Nie ma bowiem niczego przyjemniejszego od widoku uśmiechu na twarzy bliskiej nam osoby. Wiemy o tym doskonale i chcąc pomóc Ci w znalezieniu wyjątkowego upominku dla ukochanej, rodzica, przyjaciela czy uznanego pracownika firmy, przygotowaliśmy specjalne kosze prezentowe, w których umieściliśmy najwyższej jakości produkty. I – jak przystało na ceniony Outlet Alkoholowy – nie zabrakło w nich znamienitych trunków. Sprawdź, czy znajdziesz u nas coś dla siebie!

Jakie kosze prezentowe znajdziesz w naszej ofercie?

 

Kosz prezentowy to sposób na docenienie każdego, bez względu na to czy mówimy o członku rodziny, znajomym, kliencie czy pracowniku. Może to być główny element upominku, jaki przekazujemy w czyjeś ręce albo dodatek do czegoś większego. Jest wspaniałą niespodzianką samą w sobie i to nie tylko ze względu na zawartość, ale również sposób pakowania – dzięki eleganckim pudełkom i różnorodnym zdobieniom, robi wrażenie jeszcze przed otwarciem.

Kosz prezentowy może być również świetnym ratunkiem w sytuacji, gdy nie znamy czyichś upodobań – wtedy staje się uniwersalnym upominkiem, który możesz podarować dowolnej osobie. Znając wygórowane potrzeby naszych Klientów przygotowaliśmy takie kosze prezentowe, które imponują wyglądem, a przede wszystkim – posiadają bogatą, bardzo zróżnicowaną zawartość.

Nie znalazłeś odpowiedniego kosza? Stwórz go samodzielnie! Wystarczy skontaktować się z nami i poinformować, co ma znaleźć się w koszu. Zapraszamy! Napisz na: zamowienia@outletalkoholowy.pl