Oferta weselna - alkohole W tej kategorii nie ma produktów.

Napisz do nas na zamowienia@outletalkoholowy.pl - wyślemy indywidualną ofertę!

Wesele to jedna z najbardziej pamiętnych i wyjątkowych uroczystości w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że chcemy celebrować je w najlepszy możliwy sposób. A tam, gdzie dwoje zakochanych ludzi łączy się ze sobą na całe życie, nie może zabraknąć dobrych alkoholi, stanowiących nieodłączny element zabawy do białego rana. Dlatego w naszym Outlecie Alkoholowym stworzyliśmy bogaty asortyment wódek weselnych oraz innych wyjątkowych trunków, które ubarwią ten niezwykły dzień. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Wódka weselna dla najbardziej wymagających

Historia wódki weselnej jest bardzo długa – pojawiała się na polskich stołach już w XVI wieku, choć prawdziwą furorę zrobiła 200 lat później. To z nią w dłoniach przybywali do rodziny panny młodej swaci i to ona pieczętowała umowę między rodzinami. Dzisiaj spożywa się ją na większości uroczystości tego typu, a przyśpiewka „a teraz idziemy na jednego” stanowi nieodłączny element niemal każdego wesela. Jeżeli więc chcesz, aby uroczystość była udana, wódka weselna musi być wysokiej jakości. I oczywiście dobrze zmrożona!

W Outlecie Alkoholowym przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę wódek weselnych, wśród których znajdziesz najbardziej znamienite trunki tego typu. Postawiliśmy na cenione marki, szczególnie polecając takie alkohole, jak:

  •  Masuria – krystalicznie czysta wda i najwyższej klasy spirytus zbożowy . Oto żywioły zamknięte w jednej butelce wódki!  Masuria to trunek nie tylko dla miłośników żeglarstwa. Masuria to towarzyszka wypadów na ryby. Masuria to trunek towarzyszący w celebracji najważniejszych wydarzeń życiowych. Masuria rozgrzewa na spotkaniach towarzyskich. To zawsze przyjazny kompan zapewniający dobrą zabawę. W mazurskim klimacie.  Bez względu na miejsce i pogodę, w wódce Masuria odnajdziesz to, co w Mazurach najlepsze. Głębie i intensywność doznań. 
  • Wódka Wyborowa – kolejna polska wódka, która tworzona jest z żyta i w trzystopniowym procesie destylacji. To pierwsza zarejestrowana marka wódki i jednocześnie pierwsza, która była eksportowana poza granicami naszego kraju. Wielokrotnie nagradzania i niezwykle popularna na całym świecie (w tym w Stanach Zjednoczonych), jest wyrobem idealnym na wesele. Jej charakterystyczny, słodki smak oraz kremowa konsystencja sprawiają, że wyróżnia się na tle innych alkoholi tego typu.
  • Wódka Bols Platinum – kolejna znana wódka weselna, która jest bardzo ceniona w naszym kraju. Wynika to z nowoczesnych procesów technologicznych, jakie biorą udział w jej wytworzeniu. W produkcji stosuje się między innymi filtrację z użyciem kryształów mineralnych, dzięki czemu jest niezwykle czysta, a przy tym łagodna w smaku. To szlachetny trunek, przy którym zabawa również będzie doskonała.
  • Żubrówka biała - zysta wódka o wyjątkowej łagodności oraz, znanej miłośnikom Żubrówki Bison Grass, unikalnej jakości. Naturalny i tradycyjny, a zarazem oryginalny charakter Żubrówki podkreśla także atrakcyjne opakowanie. Czysta z natury Żubrówka Biała wywodzi się z Puszczy Białowieskiej – jednego z najbardziej niedostępnych i dziewiczych rejonów Polski.

Nie tylko wódka na wesele!

Choć polskie wesela to przede wszystkim wódka, nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić również na inny alkohol. W ten sposób można spełnić oczekiwania gości, którzy preferują inne trunki. O to również zadbaliśmy w naszym Outlecie Alkoholowym, oferując liczne alternatywy w postaci wspaniałych win, takich jak Sol del Rey Tinto Semi Seco czy cenionych whisky, jak Chivas Regal oraz Grant’s. Co więcej, zapewniamy również coś dla osób niepijących alkoholu – np. Fizzero Prosseco (0% alk.).

Działamy jako hurtownia, dlatego też jesteśmy w stanie obsługiwać nawet największe wesela i dostarczać duże ilości alkoholu. Zapewniamy przy tym atrakcyjne warunki współpracy, terminową dostawę i pełne ubezpieczenie przesyłek. W ten sposób stawiasz na najwyższą jakość – nie tylko wódki weselnej, ale również świadczonych usług. Zapraszamy do składania zamówień!

Napisz do nas na zamowienia@outletalkoholowy.pl - wyślemy indywidualną ofertę!